CarLub

Construction

Prostota i funkcjonalność
co-robimy

CO ROBIMY

CarLub Construction to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie branży nieruchomości na kompleksowe systemy dla budynków i placów budowy.

To innowacyjne aplikacje ułatwiające koordynację pracy i zarządzanie czasem. To również sprawdzone i od wielu lat stosowane systemy ochrony mienia.

CarLub (Karol Lubaczewski) figuruje na liście kwalifikowanych pracowników technicznego zabezpieczenia mienia.

sieci-teletechniczne

Sieci teletechniczne

W ramach CarLub Construction projektujemy i budujemy sieci teletechniczne, w tym sieci LAN, sieci szerokopasmowe, sieci światłoowodowe, oraz kanalizację teletechniczną i mikrokanalizację.

Wykonujemy instalacje wewnątrzobiektowe oraz mniejsze instalacje liniowe.

systemy-kontroli-dostepu

Systemy kontroli dostępu

Realizujemy także zamówienia związane z kontrolą dostępu do budynków. Oferujemy kompleksowe rozwiązania obejmujące karty i czytniki kart RFID, skanery kodów kreskowych, instalację szlabanów oraz integracje z istniejącymi systemami.

Używamy sprzętu najwyższej jakości oraz dopasowujemy systemy do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

telewizja-przemyslowa-cctv

Telewizja przemysłowa CCTV

Specjalizujemy się w systemach telewizji przemysłowej CCTV. Największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo - w domu, w pracy oraz w podróży.

Oferujemy standardowe instalacje CCTV (analogowe oraz IP) oraz dyskretne, m.in. montaż żyrandoli zawierających kamery. Korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, tj. BCS oraz Dahua; na życzenie klienta instalujemy również sprzęt zakupiony we własnym zakresie.

Kamery, przewody, rejestratory oraz dyski instalowane przez CarLub Construction objęte są rozszerzoną gwarancją.

CarLub Construction oferuje także audyt monitoringu wizyjnego pod kątem skuteczności, wydajności i zabezpieczenia przez awariami.

systemy-alarmowe

Systemy alarmowe

CarLub Construction wykonuje także projekty oraz fizyczny montaż instalacji alarmowych z wykorzystaniem sprzętu najwyższej klasy, m.in. firmy Pyronix (czujek otwarcia okien/drzwi, czujek zbicia szkła, czujek ruchu).

W zakresie łączności oferujemy instalację domofonów i wideodomofonów, w przypadku bardziej nowoczesnych i wymagających systemów - wraz z konfiguracją urządzeń mobilnych.

ship-stats

PROJEKTY

Współpracują z nami zarówno wymagający klienci indywidualni, którzy chcą zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa swojej rodzinie bądź firmie, jak i międzynarodowi deweloperzy.

Naszym największym sukcesem jest stworzenie CarLub Logistics Management System – innowacyjnego systemu zarządzającego dostawami towarów na budowę oraz regulującego specyfikę jej pracy.

Aplikacja została wdrożona z powodzeniem na budowie Varso Place, kompleksu trzech budynków, w tym najwyższego wieżowca w Polsce i w Unii Europejskiej. Aplikacja została uszyta na miarę na zlecenie inwestora, HB Reavis Poland.

Więcej o systemie CLMS przeczytasz tutaj.

Więcej o Varso Place: varso.com

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Napisz, dowiedz się więcej o naszych produktach i usługach.