CarLub

Construction

Prostota i funkcjonalność
co-robimy

CO ROBIMY

CarLub Construction to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie branży nieruchomości na kompleksowe systemy dla budynków i placów budowy.

To innowacyjne aplikacje ułatwiające koordynację pracy i zarządzanie czasem. To również sprawdzone i od wielu lat stosowane systemy ochrony mienia.

CarLub (Karol Lubaczewski) figuruje na liście kwalifikowanych pracowników technicznego zabezpieczenia mienia.

aplikacje

Aplikacje

CarLub Logistic Management System - innowacyjne narzędzie do zarządzania dostawami na plac budowy.

Aplikacja stworzona w m.in. środowisku PHP oferuje m.in. możliwość rezerwowania wolnych terminów dostaw przez dostawców, kontrolę prac dźwigów i koparek, optymalizację wykorzystania miejsc rozładunku, dodatkowo także wysyłanie sms-ów czy generowanie raportów.

Istnieje możliwość dostosowania liczby kalendarzy, stanowisk, bram wjazdowych oraz innych parametrów systemu do potrzeb klienta.

systemy-kontroli-dostepu

Systemy kontroli dostępu

Realizujemy także zamówienia związane z kontrolą dostępu do budynków. Oferujemy kompleksowe rozwiązania obejmujące karty i czytniki kart RFID, skanery kodów kreskowych, instalację szlabanów oraz integracje z istniejącymi systemami.

Używamy sprzętu najwyższej jakości oraz dopasowujemy systemy do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

telewizja-przemyslowa-cctv

Telewizja przemysłowa CCTV

Specjalizujemy się w systemach telewizji przemysłowej CCTV. Największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo - w domu, w pracy oraz w podróży.

Oferujemy standardowe instalacje CCTV (analogowe oraz IP) oraz dyskretne, m.in. montaż żyrandoli zawierających kamery. Korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, tj. BCS oraz Dahua; na życzenie klienta instalujemy również sprzęt zakupiony we własnym zakresie.

Kamery, przewody, rejestratory oraz dyski instalowane przez CarLub Construction objęte są rozszerzoną gwarancją.

CarLub Construction oferuje także audyt monitoringu wizyjnego pod kątem skuteczności, wydajności i zabezpieczenia przez awariami.

systemy-alarmowe

Systemy alarmowe

CarLub Construction wykonuje także projekty oraz fizyczny montaż instalacji alarmowych z wykorzystaniem sprzętu najwyższej klasy, m.in. firmy Pyronix (czujek otwarcia okien/drzwi, czujek zbicia szkła, czujek ruchu).

W zakresie łączności oferujemy instalację domofonów i wideodomofonów, w przypadku bardziej nowoczesnych i wymagających systemów - wraz z konfiguracją urządzeń mobilnych.

clms

CLMS

CARLUB LOGISTIC MANAGEMENT SYSTEM
CARLUB LOGISTIC MANAGEMENT SYSTEM
ship-stats

PARTNERZY

Współpracują z nami zarówno wymagający klienci indywidualni, którzy chcą zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa swojej rodzinie bądź firmie, jak i międzynarodowi deweloperzy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Napisz, dowiedz się więcej o naszych produktach i usługach.